[ ]
[ ]
Chatbox
Üzenetek írásához regisztrált tagnak kell lenned - jelentkezz be, vagy regisztrálj

attila (jan 02 : 13:41):Boldog Új Évet a csapatnak és kemény 2019-et a nyitó edzésen!

Támogatókat keresünk!
Klubunk szponzorokat és támogatókat keres a további még sikeresebb müködés érdekében! Részletes tájékoztatásért forduljanak a klubvezetöhöz vagy írjanak az fehervarkyokarate"kukac"gmail.com e-mail cí­mre.
Dvéri Maja Európa-bajnok
Az Európai Shinkyokushin Karate Szervezet június 28-29-én Prágában rendezte az Ifjúsági; Junior; Felnött U20-as Európa Bajnokságát, melyen egyesületünk versenyzöje, Dvéri Maja meg sem állt az aranyérmet jelentö elsö helyig.

Mester és tanítványa

Az Alba Regia SC két versenyzövel vett részt a bajnokságon junior formagyakorlat kategóriában.
Dvéri Maja és Fehérvári Ádám folyamatos éves teljesítményük alapján kerültek beválogatásra.
Korábban mindketten ifjúsági kategóriában már voltak EB érmesek, pl. tavaly Maja ezüst Ádám pedig bronzérmet szerzett.
Idén korcsoportváltás történt, ezért kicsit aggódtunk, hogy a magasabb korcsoportban is sikerül-e jól szerepelniük.
A verseny legnépesebb mezönye a nöi kata kategória volt 21 fö versenyzövel.
Ez Dvéri Maja számára a sorsolásból adódóan 5 formagyakorlat bemutatását jelentette.
Folyamatos jó teljesítménnyel elöször egy olasz, majd egy román, egy svéd és egy litván versenyzö legyözésével lépegetett egyre feljebb, míg a döntöben egy spanyol versenyzöt legyözve lett ifjúsági Európa-bajnok kata versenyszámban.
Mint Maja a verseny után elmondta, igazán boldog volt, mert a tavalyi EB legyözöjét, a spanyol versenyzöt a döntöben egyöntetü bírói döntéssel sikerült legyöznie.

Fehérvári Ádám a 15 fös mezönyében a nyolc között végzett.
Egy örmény versenyzöt legyözve a második fordulóban egy litván versenyzövel szemben két piros, két fehér zászlós bírói döntésnél a vezetöbírói döntéssel maradt alul.
Az edzöi vélemény szerint már az is meglepetést okozott, hogy nem egyértelmüen ö nyerte ezt a fordulót, így az elért 5.-8. helyezés mindannyiunk számára csalódást okozott.
A formagyakorlat versenyszámban a bírói megítélés a döntö, ami ellen reklamációnak nincs helye, így csak a sajnálkozás maradt számunkra.
Gratulálunk Maja arany érméhez és természetesen Ádám pontszerzö helyezésére is büszkék vagyunk.