Hír: Szolnok Kupa 2010. április 10.
(Kategória: Hazai hí­rek)
Küldte: KollárEndre
2010 április 08 csütörtök - 18:55:14


Szolnok Kupa 2010 - Nyílt Felnőtt Országos Bajnokság
nevezési lista:



HAJRÁ ARSC!!!!








ffi 70kg:

1 Rózsa Gábor Fight Team Nyíregyháza 1.dan 1986
2 Tátrai Ádám Victory Martfű 2.kyu 1987
3 Papp László Victory Martfű 2.kyu 1989
4 Faragó István Victory Martfű 3.kyu 1991
5 Pető Krisztián Victory Martfű 1.dan 1982
6 Magyar László Castrum SC Kapuvár 4.kyu 1989
7 Magyar Zoltán Castrum SC Kapuvár 1.dan 1986
8 Molnár Imre Castrum SC Kapuvár 1.kyu 1989
9 Bíró Gergely Stabilitás 1.kyu 1988
10 Jenei Balázs Shinzó Dojo Földes 2.kyu 1986
11 Gál Csaba Power SE (Abony,Cegléd) 2.kyu 1989
12 Beszteri Attila Jászberény 3.kyu 1989

ffi 80kg:

1 Törő Norbert Veszprém Fitt SE 1.kyu 1982
2 Pataki Tibor Veszprém Fitt SE 3.kyu 1987
3 Tóth Marcell Nyírbátor 1.kyu 1992
4 Zsila Róbert Senshi SE 2.kyu 1987
5 Czákler Richárd Sopron Kamikaze 1.kyu 1987
6 Búzás Gábor Victory Martfű 2.dan 1985
7 Szűcs Gergő Victory Martfű 1.dan 1987
8 Balázs Norbert Kalocsa 1.kyu 1989
9 Kovács Balázs Budai Harcművész SE 2.dan 1984
10 Váczi Zoltán Budai Harcművész SE 2.dan 1981
11 Zrupkó Ádám Power SE (Abony,Cegléd) 2.kyu 1990
12 Tokaji Norbert Shogun SE 1.dan 1986
13 Gergely László Jászberény 3.kyu 1985
14 Kenyó Dénes Jászberény 4.kyu 1990

ffi 90kg:

1 Hupp Bence Alba Regia SC 2.kyu 1989
2 Czirják Sándor Berettyó Budo SE 2.kyu 1985
3 Magyar Levente Nyírbátor 2.kyu 1991
4 Urbán Attila Victory Martfű 1.kyu 1984
5 Balogh Zsolt Victory Martfű 1.dan 1988
6 Licskai Dávid Castrum SC Kapuvár 2.kyu 1990
7 Szilvássy Gábor Stabilitás 1.kyu 1972
8 Kalina György Gyöngyös 4.kyu 1985
9 Pethő Gergő Shogun SE 1.kyu 1990
10 Tóth Péter Jászberény 4.kyu 1985

ffi +90kg:

1 Kollár Dániel Alba Regia SC 4.kyu 1991
2 Hegedűs Imre Hajdúszoboszló 2.kyu 1976
3 Balla János Victory Martfű 1.kyu 1989
4 Kovács Sándor Victory Martfű 2.kyu 1988
5 Batay Roland Stabilitás 3.kyu 1989
6 Magosi Zsombor Eger 2.dan 1981
7 Szőnyi Lajos Shinzó Dojo Földes 1.dan 1974
8 Tóth Tamás Budai Harcművész SE 2.kyu 1983
9 Ember Mátyás Budai Harcművész SE 2.kyu 1986
10 Hacskó László Jászberény 1.dan 1980
11 Fülöp Roland Jászberény 2.kyu 1983

női 55kg:

1 Tomics Kata Soproni MAFC 1.kyu 1986
2 Szabó Zsófia Tekeres SK 1.kyu 1989
3 Motzer Melinda Arrabona KK Győr 2.dan 1975
4 Szondi Anikó Hajdúszoboszló 1.dan 1990
5 Leiter Anett Hajdúszoboszló 2.kyu 1991
6 Wágner Eszter Victory Martfű 3.dan 1980
7 Szabó Tímea Victory Martfű 1.kyu 1985
8 Csőke Ildikó Victory Martfű 1.kyu 1989
9 Szabóné Bálint Anita Nagykőrös 3.dan 1979
10 Herczeg Lilla Eger 2.dan 1988

női 65kg:

1 Szepesi Csenge Sopron Kamikaze 3.kyu 1989
2 Körmöndi Lídia Victory Martfű 1.dan 1988
3 Tóth Helga Jászberény 1.dan 1989
4 Ábrahám Edit Nagykőrös 3.dan 1982

női +65kg:

1 Szabó Anikó Victory Martfű 1.dan 1981
2 Faragó Henrietta Victory Martfű 3.kyu 1991
3 Zatykó Zita Szeged Ichiro SE 1.dan 1980


ffi kata:

1 Nagy Roland Alba Regia SC 1.dan 1973
2 Márki Dávid Banzai KKK 3.kyu 1993
3 Csintalan Ádám Tekeres SK 1.kyu 1991
4 Szabó Máté Tekeres SK 3.kyu 1992
5 Tóth Attila Tekeres SK 4.dan 1969
6 Szabó István Nagykőrös 3.dan 1975
7 Dobó Dániel Szeged Ichiro SE 1.kyu 1987
8 Rétfalvi Attila Kisvárda 4.kyu 1993
9 Kovács Balázs Budai Harcművész SE 2.dan 1985
10 Oláh Gergő Shogun SE 1.kyu 1991
11 Nagy István Shogun SE 2.kyu 1992

női kata:

1 Kovács Mónika Alba Regia SC 2.dan 1986
2 Balogh Janka Banzai KKK 1.dan 1987
3 Csetneki Anna Tekeres SK 2.kyu 1992
4 Jónás Alexa Tekeres SK 2.kyu 1993
5 Magyari Dóra Tekeres SK 1.kyu 1993
6 Szondi Anikó Hajdúszoboszló 1.dan 1990
7 Tóth Hajnalka Victory Martfű 2.dan 1979
8 Wágner Eszter Victory Martfű 3.dan 1980
9 Szabóné Bálint Anita Nagykőrös 3.dan 1979
10 Dr. Holland Katalin Fujimoto Dojo 1.kyu 1965
11 Bitai Melinda Bushido 3.dan 1973
12 Mármarosi Henrietta Siófok 1.kyu 1992
13 Körmendy Krisztina Budai Harcművész SE 2.dan 1979





Ezen hír származási helye: ARSC KYOKARATE
( http://arsckyokarate.hu/news.php?extend.53 )